Hakkımızda

Rosette Mobilya olarak Gaziantep’te kurulduktan sonra tüm yurdun dört bir yanına lüks klasik ve modüler ev mobilyası imalat ve satışını yapmaktayız. Firma kurucularının direkt gözetiminde istihdam edilen deneyimli ve yaratıcı ustalar, kendi içlerinde birçok mobilya tasarımları yaratmaktadır. Bu durum sektör de fark yaratıyor. Rosette Mobilya olarak, daima yüksek kalite de üretim yapmayı amaçlayan, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişmeyi kendine amaç ve ilke edinen, firmamız için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

Son derece titiz işçilik performansı ile birinci sınıf malzemelerden sürdürülebilir kaliteli ürünler üretiyoruz. Mobilyaların el dokuması vurguları da Gaziantep’teki üretim tesislerimizin çatısı altında kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Firmamız lüks klasik ve modüler mobilya imalatında faaliyete başladığı günden bu yana mümkün olan en yüksek standartlarda üretim yapmaktadır. İmalat/faaliyet alanımız 4.000 m2 olup, makinelerimiz sürekli yenilenmektedir. Bu da üretim sahamızın sürekli ve güçlü bir şekilde büyüdüğünün göstergesidir. Son teknoloji ve geliştirilmiş otomasyon sistemi ile donatılmış CNC üretim hatları ile faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi uzman personel ekiplerle üretip çeşitli denetimlerden geçirdikten sonra eksiksiz paketleme sistemi ile sizlere ulaştırmaktayız.

Vizyonumuz

Kendi tasarımcı ve zanaatkar ekibimiz tarafından geliştirilen 70'den fazla model içeren geniş ürün yelpazemize yeni tasarımlar eklemeye devam ediyoruz. Her ay kataloglarımıza 10 yeni model ekleyerek siz değerli müşterilerimizin lüks klasik ve modüler mobilya tasarım ihtiyaçlarını sunmaya devam ediyoruz. Ürünlerimiz her zaman konfor, stil, dayanıklılık ve kalite değerleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Markamız Rosette Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı, yaratıcı ve lüks sınıfın beklentilerini karşılayan mobilya üretim hizmetlerimizle gelişmeyi sürdürülebilir kılarak sektörün öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Görevimiz

Modüler mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak mobilya tasarımlarımızı kaliteli ve ince işçilikle üreterek sektöre olan güveni müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. Sadık müşteri tabanımız, mobilya sektörünün büyük perakendecilerinden bağımsız üreticilere, iç mimarlardan bireysel müşterilere kadar geniş bir perspektifte iletişim kurduğumuz müşterilerimizi içermektedir.

Her bütçeye uygun isteğe bağlı özel tasarım ürünler, fiyat noktaları ve hizmetler ile müşterilerimize uygun ölçülerde bayi desteği sunuyoruz. Değerli müşterilerimiz, hizmet kalitemizden memnuniyetleri ile birlikte lüks mobilya taleplerinde ürünlerimizi rahatlıkla satabilme imkanına sahiptirler. Ürünlerimizden memnuniyetinizin uzun yıllar sürmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.